loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Indywidualny regulamin sklepu
Regulamin opracowany i przygotowany indywidualnie dla Twojego sklepu internetowego, a do tego 12 miesięczna opieka prawna, w tym również wsparcie prawne przy zwrotach i reklamacjach.
599,00 PLN*
*cena netto

Indywidualny regulaminu sklepu

Regulaminu sklepu internetowego opracowany przez prawników serwisu Prokonsumencki specjalizujących się w prawie internetowym. Regulamin jest zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, w tym z najnowszą Ustawą o Prawach Konsumenta, a dodatkowo spełnia wymagania GIODO dotyczące ochrony danych osobowych.

Pakiet dokumentów i wsparcie

Pakiet składający się z wzoru pisma odstąpienia od umowy, wzoru pisma reklamacyjnego z tytułu niezgodności towaru z umową oraz wzoru pouczenia o odstąpieniu od umowy.

Roczne nieograniczone wsparcie prawne przy zwrotach i reklamacjach, obejmujące bezpłatną analizę sprawy oraz zalecane rozwiązanie problemu.

Polityka prywatności i polityka cookies

Dopasowana polityka prywatności łącznie z zapisem dotyczącym wykorzystywania w sklepie internetowym plików Cookies.

Przykładowe treści na stronę sklepu

Pakiet gotowych treści do umieszczenia na stronie sklepu zawierający zapisy dotyczące zwrotów i reklamacji oraz przykładowe pouczenie o prawie do odstąpenia od umowy zawarte w wiadomości e-mail wysyłanej do Klienta po złożeniu zamówienia.

Roczny monitoring regulaminu

Usługa obejmuje 12 miesięczy monitoring regulaminu sklepu pod kątem nowych klauzul niedozwolonych

Roczna aktualizacja regulaminu

Usługa obejmuje 12 miesięczna opiekę prawną i aktualizację regulaminu pod kątem nowych zmian w prawie.

Audyt procesu zakupowego

Sprawdzenie wiadomości e-mail wysyłanej do Klienta po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym oraz wykonanie testowego zakupu w sklepie.

Certyfikat Prokonsumencki

Zniżka 100zł w Prokonsumencki

Kupon uprawniający do zniżki w wysokości 100zł przy zamówieniu usług dodatkowych realizowanych przez serwis Prokonsumencki. Zniżka obowiązuje przy zamówieniu na kwotę min. 150zł netto.

Polecamy